poniedziałek 19 luty 2018

O firmie

home

Zgrana paczka – to nas wyróżnia!

Stolarka otworowa rozwinęła się na dobre i my też nie stoimy w miejscu! Różnorodność materiałów, technologii, konstrukcji wpłynęły na estetykę, konkretne rozwiązania proekologiczne a także komfort użytkowania okien, drzwi i innych elementów stolarki otworowej.
„Dobre Okno” tworzy zgrana paczka, która właściwie rozdziela obowiązki – dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć gotowe drzwi i okna już w 48h!
Projektujemy, produkujemy i montujemy okna, drzwi, parapety, rolety, żaluzje dla naszych klientów na obszarze całego Śląska! Służymy radą i pomocą wszystkim inwestorom, którzy szukają inspiracji ale i konkretnej konsultacji!

Przykładowe realizacje

Nasi Partnerzy

logo_aluprof
logo_aluplast
logo_deceuninck
logo_salamander logo_veka

O firmie

Dobreokno.pl oferuje szeroki asortyment okien pcv, aluminiowych typowych i nietypowych oraz stolarki aluminiowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie sprostać praktycznie każdemu zamówieniu. Nasze okna pcv, plastikowe oraz aluminiowe oferujemy na rynek polski (Katowice, Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław i inne) oraz zagraniczny.

Okna pcv, balkonowe oraz aluminiowe - Warszawa - Katowice - Kraków - Poznań - Gdynia - Łódź - Kielce - Realizacja już od 48h - tel. 32 280-25-25